ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Inne

Produkty Pacsafe dostępne w salonach FotoJoker

2015-07-20
0 komentarzy
0
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Produkty Pacsafe dostępne w salonach FotoJoker
Akcesoria i zabezpieczenia fotograficzne firmy Pacsave będą dostępne w sieci salonów FotoJoker

Pacsafe – marka, którą wspiera znany fotograf National Geographic Marek Arcimowicz, nawiązała współpracę z salonami FotoJoker. Obecnie w popularnej sieci sprzedaży akcesoriów i aparatów można również dostać antykradzieżowe produkty, mające za zadanie chronić przed złodziejami cenny ekwipunek miłośników fotografii. Współpraca ma charakter długofalowy i obejmuje wszystkie salony FotoJoker w Polsce, których jest obecnie ponad 50. Sieć oferuje kolekcje toreb, plecaków i zabezpieczeń fotograficznych, jak np. paski i etui antykradzieżowe marki Pacsafe. Na jesień planowana jest wspólna kampania marketingowa obu marek. Obecnie produkty Pacsafe promowane są w katalogu FotoJoker.

Fotojoker to najbardziej rozpoznawalna i renomowana sieć sprzedaży aparatów foto, która istnieje na polskim rynku już od 20 lat. Jesteśmy zaszczyceni współpracą z takim partnerem, który poszerza swój asortyment o nasze antykradzieżowe produkty. Każdy klient FotoJoker powinien zadbać o bezpieczeństwo swoich akcesoriów FOTO i aparatów, co daje pewność, że jego wspomnienia zapisane na kartach pamięci nie wpadną w niepowołane ręce - mówi Arkadiusz Majewski, właściciel firmy Red Bird, dystrybutora produktów Pacsafe.

Pacsafe to linia produktów takich jak torby, plecaki, paszportówki i portfele, w których zastosowano kilkanaście nowoczesnych technologii zabezpieczających zawartość przed kradzieżą. Kolekcja portfeli i paszportówek posiada specjalną kieszeń RFIDSafe, w której zastosowano nowoczesną technologię chroniącą zamieszczone w środku karty kredytowe, dokumenty czy paszport przed zeskanowaniem i tzw. kradzieżą tożsamości. Produkty te zawierają m.in. boki odporne na przecięcia oraz karabińczyki, które umożliwiają ich przypięcie w dowolnym miejscu. Szereg patentów zastosowanych we wszystkich torbach i plecakach pozwala na zabezpieczenie zamków w taki sposób, aby ktoś nam czegoś nie ukradł, ale również nie podrzucił nam czegoś do bagażu podczas zagranicznej podróży.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl