ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Warsztat / Teoria

25 topowych lokalizacji krajobrazowych

2018-11-09
21 komentarzy
70
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
25 topowych lokalizacji krajobrazowych
Odkryj jedne z najwspanialszych miejsc na świecie, widzianych oczami Charliego Waite'a

PROfil

Charlie Waite
Jest powszechnie uważany za jednego z największych fotografów krajobrazowych. Jest również współzałożycielem firmy fotograficznej Light & Land, a także organizatorem corocznego konkursu Take A View Landscape Photographer Of The Year, który w tym roku będzie miał już swoją 11. edycję.

Mineło już 25 lat, od kiedy brytyjski fotograf krajobrazu Charlie Waite założył wraz z kolegą firmę organizującą wyprawy fotograficzne Light & Land. W tym czasie prowadząc fotowyprawy i wycieczki, odbył wiele śmiałych podróży, które zaprowadziły go w różne zakątki świata, gdzie odkrył niezwykle fotogeniczne miejsca. Jego wprawne oko pozwoliło mu oddać poetyckiego ducha tych miejsc na zdjęciach wyróżniających się oryginalną graficzną formą. Aby to uczcić i zainspirować Cię do zaplanowania własnych podróży, daliśmy Charliemu trudne zadanie sporządzenia listy 25 – jego zdaniem – najlepszych lokalizacji.

„Wybór 25 najlepszych miejsc do wykonywania fotografii krajobrazowych był dla mnie sporym wyzwaniem” – przyznaje Charlie. „Pomyślałem więc, że przedstawię te z nich, z których – jak sądzę – odszedłem, stając się lepszym człowiekiem i które wzbogaciły mnie, ponieważ pozwoliły mi doświadczyć czegoś wyjątkowego dla tej właśnie części świata. Proces ich odkrywania był tak pouczający i rozwijający, że jestem ogromnie wdzięczny, że miałem okazję zaczerpnąć inspiracji z ich niesamowitego piękna”.

Na kolejnych stronach możesz rozkoszować się wspaniałymi obrazami Charliego i dowiedzieć się, za co kocha konkretne lokalizacje. Niektóre z nich znajdują się blisko jego domu i przedstawiają urocze miejsca w Wielkiej Brytanii, podczas gdy inne mają egzotyczny urok, który z pewnością sprawi, że zapragniesz je odwiedzić.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl